top of page
 • Her Şube İçin Farklı Yayın Yapabilir Miyim?
  İşletmenize ait her şube için aynı üyelik hesabınız ile ayrı listelerde müzik yayını yapabilirsiniz.
 • Müzik Yayını Yapabilmek İçin Ekipmana ve Kuruluma İhtiyacım Var Mı?
  Müzik yayını yapabilmeniz için herhangi özel bir ekipmana veya kuruluma ihtiyacınız olmamaktadır. Hypnotonal'in web sitesi üzerinden Online altyapısı ile müzik yayını yapabilirsiniz. Müzik arşivleriniz otomatik olarak Yapay Zeka Teknolojisi ile haftalık olarak güncellenmektedir.
 • Müzik Listeleri Nasıl Hazırlanıyor?
  Müzik listelerimizde bulunan eserler özenle seçilmiş alanında profesyonel besteciler tarafından uygun tarz ve kitleye göre bestelendikten sonra tarafımıza ulaşır. Ses Mühendisi, Müzik Editörü, Sosyolog ve Pedagog onayından geçtikten sonra işletmenizde çalmak üzere sistemimize entegre edilir. Yapay Zeka Teknolojimiz bu eserleri sizin belirlemiş olduğunuz seçimler ve bazı parametrelere göre listenize ekler.
 • Youtube, Spotify vb. Platformlardan Müzik Yayını Yapabilir Miyim?
  İşletmelerde Youtube, Spotify vb. dijital platformlar üzerinden müzik yayını yapılamaz. Bu dijital platformlarda Ücretli Premium üyeliğinizin olması halinde bile yayın yapma izniniz bulunmamaktadır.
 • Ücretsiz Deneme Süresince Yasal Güvence Sağlıyor Musunuz?
  Hypnotonal'i keşfedebilmeniz için 7 gün ücretsiz sürümümüzü kullanabilirsiniz. Fakat sınırlı ücretsiz deneme sürümünde lisans sertifikanız bulunmadığından dolayı herhangi bir yasal denetimde yasal güvence sağlayamıyoruz. Yasal güvence sağlayabilmemiz için ücretli bir paket satın almanız gerekiyor.
 • İşletmemde Neden Yasal Müzik Yayını Kullanmalıyım?
  İşletmeciler 5846 Sayılı Kanun kapsamında işletmede çalınan müziklerin telif gelirlerini ödemekle yükümlüdür. Yasal denetimler sonucunda yasal müzik sertifikanız bulunmuyor ise cezai yaptırım uygulanır. İşletmenizde yasal müzik yayını yapabilmek için lisans sertifikanızı aynı gün içerisinde sizlere ulaştırıyoruz.
 • İşletmem İçin En Uygun Paketi Nasıl Belirlerim?
  Yasal müzik yayını için gerekli olan paket seçiminizi işletmenizin m2 cinsine göre belirlemelisiniz. Paketler sekmesinden işletmenize uygun m2'yi bularak paketi satın alabilirsiniz. İşletmenize uygun m2 paketi yok ise 2 veya üzeri paket alarak toplam m2'ye tamamlayabilirsiniz. Satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra 'Yayın' sayfasına girerek müzik yayınınıza başlayabilirsiniz.
 • Yapay Zeka Teknolojisi ile Nasıl Müzik Listeleri Oluşturabilirim?
  Yapay Zeka Teknolojimizi kullanarak müzik listenizi oluşturmanıza yardımcı olacak videomuzu izleyebilirsiniz.
 • Yasal Müzik Lisans Sertifikası Nedir?
  Yasal müzik lisans sertifikası, 5846 Sayılı Kanun kapsamında yetkililer tarafından yapılan denetimlerde işletmenizde yasal müzik yayını yaptığınıza dair göstereceğiniz sertifikadır.
Kuşbakışı Toplantı Masası
Original on Transparent.png

Destek Merkezi

Tüm bilgi birikimimiz parmaklarınızın ucunda.

Sorular Sorun, Makalelere Göz Atın, Yanıtları Bulun.

bottom of page